DSC_0444 (1)

Sekcja Optimist

 1. INFORMACJE PODSTAWOWE: Sekcja dla naszych najmłodszych oraz początkujących uczestników w wieku od 7-14 lat mamy łódki typu Optimist. 
 2. PROGRAM: Podstawy żeglowania, nauka swobodnego poruszania się po akwenie oraz integracja uczestników. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w Porcie Ustka lub na Jeziorze Bobięcińskim koło Miastka w zależności od pogody. W okresie zimowym zajęcia odbywają się w Aqua Parku 3 Fale w Słupsku oraz na sali gimnastycznej. W tym okresie prowadzimy również  zajęcia z modelami żaglówek RC.
 3. JACHTY: Optimist
 4. UBEZPIECZENIE: NNW
61519828ceead

sekcja open skiff

 1. INFORMACJE PODSTAWOWE: Sekcja regatowa dla dzieci od 10 roku życia, którzy już coś potrafią i chcą się występować na regatach. 
 2. PROGRAM: Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w Porcie Ustka a w okresie zimowym zajęcia odbywają się na basenie w Aqua Parku 3 Fale w Słupsku oraz zajęcia z modelami żaglówek RC.
 3. JACHTY: Open Skiff
 4. UBEZPIECZENIE: NNW
IMG_20210617_185909 (1)

Sekcja Katamarany

 1. INFORMACJE PODSTAWOWE: Sekcja regatowa dla młodzieży od 14 roku życia i osób dorosłych mamy katamarany Hobie Cat 14, 16 
 2. PROGRAM: Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Porcie Ustka a w okresie zimowym zajęcia odbywają się na basenie w Aqua Parku 3 Fale w Słupsku oraz zajęcia z modelami żaglówek RC. Dodatkowo realizujemy wyjazdy na różnego rodzaju regaty w Polsce i zagranicą.
 3. JACHTY: Hobie Cat 14 i 16
 4. UBEZPIECZENIE: NNW
IMG_20200915_173940

Członkostwo dla dorosłych

 1. INFORMACJE PODSTAWOWE: Będąc członkiem klubu masz do dyspozycji wszystkie nasze jednostki pływające w czasie wolnym od zajęć. Pomożemy Ci zrobić uprawnienia żeglarskie, nauczymy żeglować na katamaranach. W ramach członkostwa masz do dyspozycji również nasze deski SUP oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze sprzętu pływającego oraz z pola namiotowego w Bazie Turystycznej Bobięcino.
 2. JACHTY: Hobie Cat 14 i 16, Nacra, Prindle, Omega, Jacht Balastowy Nefryt oraz deski SUP.
 3. UBEZPIECZENIE: OC (we własnym zakresie).

POZNAJ NAS LEPIEJ!